Novorodenecké kostýmy Halloween sú skvelým spôsobom, ako si užiť svoje nové dieťa

Ak bola vaša rodina požehnaná malým dieťaťom tesne pred Halloweenom, potom by mal byť na slávnosti zahrnutý aj farebný a plyšový halloweenský kostým. Môžete si prezrieť niekoľko novorodencov Halloween kostýmy skôr, ako sa rozhodnete, aj keď je pravdepodobné, že by ste jednoducho mohli skončiť nákupom alebo vyrobením niekoľkých kostýmov, pretože určite vyzerajú roztomilo na maličkých tot.

Vzhľadom k tomu, Halloween je sviatok kostýmov, vaše novorodenca by nemali byť vynechané z slávností. Na rozdiel od kostýmov pre dospelých, kostýmy Halloween pre novorodencov nemusia byť krvavé alebo športové krv, červy alebo krídla netopierov. Deti sú určené na to, aby vyzerali roztomilo a väčšina výrobcov jednoducho spojila rôzne témy do Halloweenu, pokiaľ ide o novorodenecké kostýmy.

Určite teda nájdete tradičné novorodenecké kostýmy Halloween, ako napríklad tekvicový kostým, ktorý obsahuje dizajn Jack O’Lantern na roztomilej brušku dieťaťa alebo na klobúku. Novorodenci môžu byť ozdobení aj v detskom upíri alebo kostýme Dracula, aj keď sa ľudia len budú usmievať na roztomilého grófa Draculu namiesto toho, aby sa bojili. Novorodenci sa dajú ľahko obliecť do niekoľkých kostýmov, ktoré spájajú zvieratá do témy Halloween, ako sú opice, klokani, žaby, húsenice atď.

Aj keď kostým by mal byť určite farebný, aby prilákal oči vášho dieťaťa, ako aj ľudí, ktorí sa pozerajú na ten roztomilý zväzok radosti, nemal by to byť športový dizajn, ktorý by mohol dieťa v úzkej štvrtke vystrašiť.

Tkaninu použitú v týchto kostýmoch by mali určite schváliť príslušné orgány, pretože farby použité v týchto odevoch by nemali dieťaťu nijako poškodiť, keď príde do kontaktu s pokožkou alebo ústami vášho dieťaťa. Určite by ste sa mali vyhnúť kúpe kostýmov, ktoré obsahujú drobné alebo ostré gombíky alebo iné doplnky, ktoré by vaše dieťa mohli akýmkoľvek spôsobom zraniť.

Aj keď väčšina novorodeneckých kostýmov Halloween dostupných v obchodoch a dokonca aj on-line obchody nie sú príliš drahé, stále môžete pre svoje dieťa vytvoriť vlastné kostýmy, ak máte dobré šijacie schopnosti. Najprv by ste sa mali rozhodnúť o type kostýmu, ktorý chcete vytvoriť spolu s dizajnom.

Napríklad, ak máte v pláne vyrobiť kostým opíc Halloween, budete potrebovať hnedú látku, trochu srsti za chvost a malé biele stuhy, ak plánujete zošívanie zubov v kostýme. Hrubú bavlnenú alebo denimovú handričku si môžete kúpiť v ktorejkoľvek predajni textilu a začať šiť. Možno budete môcť nájsť aj návrhy domácich majstrov na internete.

Dalo by sa ľahko dokončiť kostým v priebehu jedného dňa, a tiež sa môžete rozhodnúť urobiť pár ďalších pre zábavu. Mali by ste sa ubezpečiť, že váš digitálny fotoaparát je pripravený kliknúť na dvanástich fotkách svojho roztomilého bábätka, keď bude všetko oblečené do tohto kostýmu Halloween.

Aj váš novonarodený potrebuje šancu zapadnúť do témy Halloween oblečením do vhodného kostýmu. Mali by ste preskúmať niekoľko obchodov vrátane mnohých online, aby ste našli najlepšie novorodenecké kostýmy Halloween vhodné pre vaše dieťa, alebo si pár z nich vyrobte sami, ak máte potrebné zručnosti.

Váš novorodenec určite upúta pozornosť všetkých vašich blízkych, keď bude bezpečne prilepený v atraktívnom kostýme Halloween.